Svatební hostiny

Známé pořekadlo říká, že „láska prochází žaludkem“. Svatební hostina je ideální příležitost, jak udělat tento výjimečný den ještě výjimečnějším. Rádi Vám pomůžeme se svatební výzdobou. Připravíme pro Vás menu dle Vašeho výběru. Sestavíme slavnostní hostinu na míru dle Vašich představ. Můžeme pro Vás zajistit i svatební raut, případně grilovačku na venkovní terase. Pomůžeme Vám s výběrem svatebního dortu a sladkých dobrot. Postaráme se, aby nikdo ze svatebních hostů neměl hlad ani v pozdějších hodinách.

Zjistit více informací

Rauty

Místo, kde je jídla neustále dostatek, neubývá a každý si může vybrat cokoliv, na co má zrovna chuť. Přesně tímto jsou rauty tak oblíbené. Sestavíme Vám slavnostní raut na míru k jakékoliv příležitosti.

Můžeme nabídnout jak teplý, tak studený raut. Nebudou chybět ani úhledně naservírované ovoce a zelenina. Můžete se těšit i na velký výběr sladkých lahůdek.

Rezervace termínu

Firemní večírky a oslavy

Oslava, či firemní večírek se vším všudy tak, abyste na něj ještě dlouho vzpomínali. Přesně tak to bez problémů dokážeme zajistit se svým skvělým zázemím, výtečným menu i profesionální obsluhou. Firemní večírky a oslavy chystáme na míru dle Vašich přání. Můžete využít jak vnitřních prostor, tak i venkovní terasy. Můžeme nabídnout jednotlivé menu, nebo i rautové občerstvení. V případě potřeby pomůžeme s výzdobou i programem večera. Váš večer bude nezapomenutelný. V případě potřeby můžete využít i možnosti přenocování v našem pensionu.

Kontaktujte nás

Kontakt

Restaurace U Kapličky
Malá Hraštice 13

Rezervace: +420 733 471 090, +420 737 617 925
E-mail: restaurace.malahrastice@seznam.cz

E-mail pro ubytování: ukaplickymh@seznam.cz

Pondělí –   Zavřeno

Úterý – Neděle 11:00 – 21:00

Fakturační údaje:
Marián Lupač
Malá Hraštice 175, 262 03 Malá Hraštice
IČ: 67738478
DIČ: CZ7910210165

Kontaktní formulář

K objednávkám, dotazům a rezervacím můžete využít náš kontaktní formulář.